Endast det bästa

Vår affärsidé är enkel; att vara riktigt, riktigt bra på de bästa adresserna i Malmö och Lund. Vi har i mer än ett kvarts sekel arbetat med att förmedla hem med karaktär!

Genom åren har vi hunnit uppleva både hög- och lågkonjunkturer. Vi vet hur marknaden fungerar och hur man skall agera i olika lägen. Ibland måste man ha is i magen, ibland måste man vara snabb.

Viktigast av allt är den personliga servicen. Vi finns där för att svara på frågor och prata detaljer. Och vi håller dig alltid informerad om varje steg i utvecklingen av din affär. Det är nämligen bara så man kan göra bra affärer. Med kunskap, erfarenhet och högsta möjliga service!

VILL DU BLI EN AV VÅRA VÄLAVLÖNADE FASTIGHETSMÄKLARE?

Bolaget Fastighetsförmedling är en mycket välrenommerad och privatägd mäklarfirma med kontor i Malmö och Lund. Vi arbetar med de finaste boendena på de bästa adresserna!

Vi söker dig som är modig, passionerad, och inte tänker som andra mäklare. Vi erbjuder dig en fantastisk arbetsmiljö i Sveriges kanske finaste mäklarkontor och högpresterande, härliga kollegor. Du jobbar tätt tillsammans med våra egna fotografer, stylister och kommunikatörer för bästa resultat.

Med vårt koncept och med rätt personlighet hos dig, garanterar vi att du kommer att bli en av de absolut mest välbetalda mäklarna på marknaden.

För mer information kontakta VD Per Jörgensen på 040-101101, 0705-557110 eller på per@bo-laget.se

Kontakta oss

Södra Tullgatan 1
211 40 Malmö
Telefon: 040-10 11 00
Klostergatan 16
222 22 Lund
Telefon: 046 - 10 11 00
Öppettider:
Mäkleriet
måndag - fredag 9-17
Inredningsbutiken
måndag - fredag 11-18
lördag 12-16
butiken@bo-laget.se
Fax: 040-30 77 77
E-mail: info@bo-laget.se

Per Jörgensen
VD, civilekonom, reg fastighetsmäklare
per@bo-laget.se
040-10 11 01, 070-555 71 10
Charlotta Jörgensen
Marknadschef
charlotta@bo-laget.se
040-10 11 02

Anna Olsson
Marknadsassistent
anna@bo-laget.se
040-10 11 00

AnnaMaria Sjöstrand
Fotograf
annamaria@bo-laget.se
040-10 11 00
Emelie Gabrielsson
Reg fastighetsmäklare
emelie@bo-laget.se
040-10 11 06, 046-10 11 03, 076-557 74 67
Victor Jörgensen
Reg fastighetsmäklare
victor@bo-laget.se
040-10 11 07, 046-10 11 02, 076-112 04 14
Robin Aulin-Söderqvist
Reg fastighetsmäklare
robin@bo-laget.se
040-10 11 05, 076-112 00 51
Sara Madsen
Reg fastighetsmäklare
sara@bo-laget.se
040-10 11 04, 070-555 10 46
Josephine Melinder
Stylist/Kreatör
josephine@bo-laget.se
040-10 11 00
Emelie Tjäder
Marknadsassistent/Stylist
emelie.tjader@bo-laget.se
040-10 11 00
Julia Damsten
Praktikant
julia@bo-laget.se